Ash ve Pikachu’lu Son Pokémon Bölümlerinden Görüntüler Geldi

Pokémon, animesi, filmleri ve oyunlarıyla 25 yıldan beri sürdürülen eşsiz bir evren. Ülkemizde de koca bir neslin çocukluğunda ve hatta gençliğinde yer etmiş bu evrenin en meşhur karakterleri ise tabii ki Pikachu ve Ash. 

Ancak geçtiğimiz aylarda gelen bir haberle Ash ve Pikachu’nun maceralarının sonuna gelindiği açıklanmıştı. Serinin yeni karakterlerle devam edeceği belirtilirken geçtiğimiz ay itibarıyla Ash ve Pikachu’nun maceralarını izleyeceğimiz son bölümler yayınlanmaya başladı. Serinin son bölümlerinden pek çok sevilen karakteri bir arada gördüğümüz görüntüler paylaşıldı.

Roket Takımı, Misty, Brock ve dahası bir arada

Bir devrin sonu olacak 11 bölümlük son sezonun yayınlanan bölümleri boyunca Pokémon izleyicileri bolca eski dostla karşılaşılan bölümler izledi. Gelen yeni görüntüler, kalan son bölümlerin de Pokémon izleyen herkesin yakından tanıdığı karakterlerle dolu olduğunu gösteriyor.

Roket Takımı, Laprus, Squirtle, Butterfree, Misty ve Brock gibi sevilen karakterlerin ve pokémonların yer alacağı bölümlerin sonuncusu 24 Mart’ta yayınlanacak. Ardından 14 Nisan’da Liko ve Roy isili karakterlerle seride yeni bir dönem başlayacak. Ancak henüz bu iki karakterin hikayesine, düşmanlarına dair fazla şey bilmiyoruz.

Paylaşılan görüntülerden sonuncu bölüme ait olanı, bir finale yaraşır etkileyici bir sahne;

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com