Celsius’un kurucusu kripto cüzdanlara para dağıtıyor!

Kripto para ödünç verme firması Celsius’un üst düzey yöneticilerinin, müşteri para çekme işlemlerini askıya almadan ve iflas başvurusunda bulunmadan hemen önce saklama hesaplarından 17 ila 23 milyon dolar arasında kripto para çektiği haberinin ardından, eski CEO’su CEL tokenlerini terk ediyor gibi görünüyor.

Celsius’un kurucusu kripto cüzdanlara para dağıtıyor!

Gerçekten de, 27 Eylül’de Celsius’un CEO’luğundan istifa eden Mashinsky, Celsius ( CEL ) tokenlerini birden fazla kripto cüzdanına atarak kendini meşgul ediyor , YouTube araştırmacısı Coffeezilla 11 Ekim’de tweet attı.

CEL dampingi devam ediyor

Kripto analitik platformu Nansen’in verilerine göre Mashinsky, Ekim ayının başından bu yana cüzdanlarından MetaMask ve UniSwap’a yaklaşık 1 milyon dolar Celsius ve USD Coin ( USDC ) gönderdi.

Mashinsky’den “çizgi film gibi bir kötü adam” olarak bahseden popüler YouTuber’a göre, Mashinsky’ye ait ve geçtiğimiz ay CEL ve USDC’de yaklaşık 225.376 dolar hareket eden başka bir cüzdan daha var. Belirttiği gibi:

“İflasın eşiğinde şirketinden para çaldığı için çağrıldıktan sonra, birden fazla cüzdanda yüz binlerce dolarlık CEL tokeni dökmeye başlıyor.”

Bunun da ötesinde, Coffeezilla , Mashinsky’nin tweet’ini “son işlem 3 dakika önce” yazdığı sırada hala jetonları cüzdanlara döktüğünü belirtti.

Alex Mashinsky’nin CEL token dökümü. Kaynak: Coffeezilla

Celsius’un başı yasalarla dertte

Bu arada, Mashinsky ve Celsius Daniel Leon’un eski baş güvenlik görevlisinin, erken sunulan bir Mali İşler Bildiriminde ayrıntılı olarak açıklandığı üzere, saklama hesaplarından Bitcoin ( BTC ), Ethereum ( ETH ), USD Coin ve Celsius tokenlerinde en az 17 milyon dolar çıkardıkları iddia ediliyor.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com