Oyun telefonu Honor X40 GT’nin tanıtım tarihi belli oldu!

Honor, ABD‘nin kara listesinde bulunan Huawei ile yollarını ayırdıktan sonra akıllı telefon pazarındaki aktifliğini artırdı. Şirket, 2022 itibariyle her segmentten modeliyle kullanıcıların karşısına çıkarken, son yıllarda popüler hale gelen oyuncu telefonu işine de ağırlık vermek için kolları sıvadı. Son olarak Honor X40 GT’nin tanıtım tarihi açıklandı.

Honor X40 GT ne zaman tanıtılacak?

Honor, teknik özellikleriyle ve tasarımıyla oyun oynayanları odak alan X40 GT modelinin tanıtım tarihini resmen duyurdu. Buna göre şirket, cihazı 13 Ekim’de Çin’de düzenleyeceği bir etkinlikte vitrine çıkaracak. Diğer taraftan küresel pazarlara gelmesi de söz konusu.


Honor X40 GT

Honor X40 GT’nin tanıtım posterine baktığımızda görünüşünde yeşil renklerin hakim olduğunu ve yuvarlak kamera tasarımıyla geldiğini söyleyebiliriz. Öte yandan arka panelde kenarları yeşil çizgilerle sınırlanıdırılan siyah bir şerit yer alıyor. Bu da oyuncu telefonların sıklıkla karşılaştığımız detaylardan birisi konumunda.

Akıllı telefonun özellikleriyle ilgili net bir açıklama yok. Ancak şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre 120 veya 144 Hz yenileme hızı sunan OLED bir panele sahip olacak.

Cihazda beklenenin aksine 2020’nin sonunda tanıtılan Qualcomm Snapdragon 888’in kullanılması yüksek ihtimal. 5 nm mimariye sahip yonga seti; bir 2.84 GHz ARM Cortex-X1 (Kryo 680), üç 2.42 GHz ARM Cortex-A78 ve dört 1.8 GHz ARM Cortex-A55 çekirdeklerine ek olarak Adreno 660 grafik birimine ev sahipliği yapıyor.

Honor X40 GT, delikli bir ön panel tasarımıyla gelecek. Aynı zamanda arkada üçlü kamera kurulumu bizleri karşılayacak. Son olarak 66W şarj hızlarını destekleyeceğini de belirtelim.

Yorum yapın

bypuff.com stlpuff.com vapeayr.net seniorpuffs.com shoppuffer.com vozol10000.com